• Zajęcia sensoplastyczne

• 23 lutego 2023 r. w naszym przedszkolu po raz kolejny odbyły się zajęcia sensoplastyczne pt. ,,Zimowy pejzaż" prowadzone w ramach projektu edukacyjnego ,,Sensoplastyczne zabawy z przyrodą". W trakcie zajęć każdy z uczestników mógł stworzyć sztuczny śnieg, zbudować wulkan i wydobywającą się z niego lawę oraz malować specjalnymi barwnikami na mleku. Tego dnia dzieciom w trakcie zabaw towarzyszyło wiele emocji, dużo uśmiechu i radości.

• Bezpieczne ferie

• 14 lutego 2023 r. mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu Panią Policjantkę oraz przedstawicielkę Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim. Panie przeprowadziły z dziećmi pogadankę nt."Bezpiecznych ferii". W trakcie spotkania przypomniano dzieciom o tym, gdzie bezpiecznie można spędzać wolny czas oraz jak zachowywać się w trakcie zabaw, aby nikomu nie stała się krzywda. Utrwalano wspólnie z dziećmi jak należy się ubierać podczas mroźnych dni i jak dbać o swoje zdrowie oraz zdrowie innych. Rozmowa dotyczyła również zasad nawiązywania kontaktów z nowymi, nieznanymi osobami. Dzieci przypomniały także numery telefonów alarmowych.

• Konkurs recytatorski

• Dnia 09.02.23 r. odbył się XXX Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski o Nagrodę Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wolinie. Nasze przedszkole w kategorii dzieci w wieku 5-6 lat reprezentowały Aleksandra Krzewiak z grupy "Słoneczek" oraz Maja Rudzik z grupy "Zajączków". Obie dziewczynki dostały dyplomy za udział. Należą im się gratulacje za piękny występ :)

• Bal karnawałowy

• Dnia 03.02.23 r. w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Nic tak dzieci nie cieszy, jak  wspólna zabawa przy muzyce z wieloma atrakcjami.
            Bal co roku dostarcza przedszkolakom wiele przeżyć i radości :)