• Imieniny Przedszkola 2023

• Dnia 16 czerwca obchodziliśmy jedno z najważniejszych świąt w naszym przedszkolu, a mianowicie nasze Imieniny. Tego dnia świetowały wszystkie dzieci, od rana czekał na nas Klaun Tommy który rozbawił nas do łez, dzieci puszczały bańki mydlane oraz mogły wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez Woliński Park Narodowy. Po godzinie 14.30 rozpoczęła sie artystyczna część, w której dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności. Odwiedziła nas Pani Dietetyk, Policja, Straż Pożarna oraz Nadleśnictwo Międzyzdroje ze swoim stanowiskiem, przy którym dzieci mogły spróbować swoich sił dotyczących przyrody naszego regionu. Pani Asia przygotowała dla dzieci zajęcia z Sensoplastyki, które cieszyły sie ogromym zainteresowaniem. Wszystkim zaangażowanym ogromnie dziękujemy. Uśmich dzieciom tego dnia nie schodził z buzi :)