• Przedszkole dla WOŚP

• Przedszkole kolejny raz zaangażowało się w zbiórkę pieniędzy dla WOŚP. Przedszkolaki wystąpiły podczas niedzielnego 32.Finału WOŚP. Ponadto przygotowały piękne prace, które trafiły na licytacje, chętnie wrzucały też pieniążki do puszki.

Wszystkim, którzy okazali wielkie serca ❤️ i wsparli nasze działania - Dziękujemy 🙂💕

• Bezpieczne ferie

• Dnia 05 stycznia w Przedszkolu Miejskim ,,Kraina Uśmiechu” w Wolinie odwiedziła przedszkolaków sierż. Marta Szymańska oraz post. Robert Naczyński z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Celem wizyty było przypomnienie zasad bezpiecznych zabaw oraz zachowań podczas zbliżających się ferii. Podczas tych dwóch tygodni trzeba zapewnić najmłodszym opiekę i zadbać o ich bezpieczeństwo - dotyczy to zarówno wyjazdu z rodzicami, jak i spędzenia ferii w miejscu zamieszkania. Podczas wizyty dzieci dowiedziały się, jak należy zachować się w trakcie wspólnych zabaw na podwórku, lodowisku, podczas saneczkowania, aby nikomu nie stała się krzywda. Mundurowa podkreśliła, że  umiar, zdrowy rozsądek i ostrożność pozwolą bezpiecznie spędzić zimowe ferie. Nasi goście wytłumaczyli jak należy dbać o nasze zdrowie, ubierając się zgodnie z odpowiednią porą roku. Przypomniano numery alarmowe, które warto pamiętać podczas niebezpiecznych sytuacji. Duży entuzjazm, zadowolenie i uśmiech na twarzy wywołało u Pana Roberta Naczyńskiego wręczenie wykonanej pracy przez dzieci oraz zdjęcie pamiątkowe. Dziękujemy za życzliwość, współpracę oraz profesjonalizm.