• Konkurs plastyczny "Tajemnice zimowego lasu"

• Pięcioro dzieci z naszego Przedszkola z grup "Biedronki", "Słoneczka" i "Żabki" wzięło udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Tajemnice zimowego lasu" w kategorii wiekowej - dzieci w wieku 5-6 lat. Organizatorem konkursu było Przedszkole Publiczne "Źródełko" w Golczewie. Konkurs był objęty patronatem przez: Starostę Powiatu Kamieńskiego, Burmistrza Miasta Golczewa oraz Nadleśniczego Nadleśnictwa Rokita.
            Wszystkim dzieciom należą się duże brawa, a szczególnie wychowance gr. "Żabki" - Joannie Boruch, która zajęła III miejsce oraz dziewczynkom z gr. "Słoneczek", które otrzymały wyróżnienie: Alisie Rutkowskiej, Zuzannie Plucie i Nadii Soroczyńskiej. Przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz nagrody podczas uroczystego rozdania nagród 11 marca 2022 r. w Przedszkolu Publicznym "Źródełko" w Golczewie.
            GRATULUJEMY!!!

Renata Drzymała