• Giga Laurka dla Strażników Lasu i Strażaków

• Nasze przedszkole włącza się w akcję Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów. W związku z tym w dniu 17 marca przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, podczas których dowiedziały się jak duże znaczenie dla człowieka mają lasy oraz kto dba o stan lasów i ich bezpieczeństwo podczas pożarów. Podsumowaniem zajęć były zadania dla każdej grupy, podczas których przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą o lesie i jego bogactwie. Kolejnym krokiem będzie wykonanie przez dzieci prac plastycznych przedstawiających pracę leśników i strażaków, które powstaną niebawem. Prace zostaną przesłane na stronę internetową akcji i będą współtworzyć wirtualną Giga Laurkę, jako podziękowanie za ciężką i niezwykle ważną pracę leśników i strażaków w służbie ochrony lasów.

• Pasowanie na Przedszkolaka 2023

• ​​​​

W dniu 15.03.23 przyjęliśmy do naszej społeczności nasze Najmłodsze Przedszkolaki. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Iwonę Perlińską. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.